Gala Aktywni z Modelem

W sierpniu tego roku, razem z Dagmarą i Karolem, mieliśmy okazję wykonać sesję zdjęciową do Kalendarza na 2015 rok dla firmy MODEL Opakowania. Zlecenie to było jedną z nagród jakie zdobyliśmy w konkursie 'wyMODELuj swoje marzenia', w którym wzięłam udział w kwietniu.
Sesja odbyła się nie w profesjonalnym studiu, lecz w dużej sali konferencyjnej w hotelu Dodo w Biłgoraju, ponieważ, aby pomieścić wszystkie materiały, potrzebowaliśmy naprawdę dużego pomieszczenia.
Do zdjęć pozowała nam przecudna Patrycja, którą niejednokrotnie widzieliście już w moich kadrach.
Natomiast wszystkie konstrukcje, wsparcie fizyczne i przede wszystkim psychiczne dawała nam kochana Madi-  Specjalista ds. marketingu w Model Opakowania w Biłgoraju oraz stażystka Gosia.

14.11.14r. odbył się wernisaż wystawy Kalendarza na 2015 rok. Muszę przyznać, że byłam bardzo podekscytowana całym wydarzeniem, bo była to druga wystawa, na której inni mogli zobaczyć zdjęcia, nad którymi ciężko pracowałam. Miło będę wspominać czas sesji, przygotowania oraz oczywiście samą Galę. Jednak najbardziej cieszę się, że mogłam poznać tak cudnych, kreatywnych ludzi i z nimi współpracować.

\Zostawiam Was z fotorelacją.
 źródło 2ostatnich zdjęć biłgoraj.com.pl 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz