Zguba


Ależ mam zaległości na tym blogu. Do outfit'u skłoniły mnie chyba okulary, które kupiłam już pod koniec sierpnia, ale znalazłam je zupełnie niedawno( zawieruszyły się gdzieś nawet nie wiem kiedy) reszta ubrań też raczej nie należy do najczęściej zakładanych, ale jak to wszystko nosic jak ma się tak przepełnione szafy:)


kapelusz: C&A
okulary: iloko
sukienka:sh
sweterek: vintage
trampki no name

8 komentarzy:

 1. zrób sesje z dominikiem !

  OdpowiedzUsuń
 2. odpowiesz mi na pytanie?

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie wiem po co Ci ten blog, nie wyróżniasz się z tłumu. W Twojej szkole jest dużo dziewczyn, które ubierają się lepiej od Ciebie, a bloga prowadzić od razu nie muszą;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po to żeby podzielic się z innymi(oraz żeby móc gdzieś przechowac) różne fotografie, bez względu na to czy to outfit czy też po prostu pełne wersje różnych sesji, bo nie zajmuję się 'ubieraniem się najlepiej w pewnej społeczności tu; szkoły) ale fotografią i moimi eksperymentami z stylizacją. Uwierz, że wiem iż niektórym się to nie podoba, tylko się tym zbytnio nie przejmuje:)
   Poza tym nie wiem czy ktokolwiek zakładający bloga zważa na to czy ubiera się najlepiej w szkole, to chyba śmieszne, nie?:)

   Usuń
 4. Chyba źle zrozumiałaś. Chodzi o ogólnie lepiej wyglądające osoby od Ciebie na co dzień.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem, że o to Ci chodzi ale co to ma do zakładania bloga? Przecież każdy może ja tam ani Tobie ani nikomu innemu nie bronie zakładac bloga:)

   Usuń