:)

   

 Niewiele mam Wam do pokazania, żadnych  ambitnych outfitów, ale bardzo zmobilizowały mnie słowa pewnej osoby na photoblogu dlatego też ten post. Zlep kilku zdjęc.    Życzę Wam miłego weekendu! :) 10 komentarzy:

 1. Czekałam od samego przyjścia ze szkoły aż dodasz coś na photobloga i w notce będzie pisało,że jest nowy post na blogu.Zatem się doczekałam,cieszę się bardzo! :) myślę sobie;'w końcu!',natomiast zdaję sobie sprawę z tego, że masz masę nauki i wszystkiego,ale zawsze w wolnej chwili zaglądaj tu czy na fbl i coś dodawaj,cokolwiek! PS.w notce napisałaś,że w następny weekend wracasz z nowościami;mogłabyś zdradzić chociaż z kim te nowości?Pozdrawiam,Twoja stała czytelniczka ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. u nas w szkole jest tak, albo na pełnym lajcie albo zapieprz niemiłosierna. aktualnie atakuje ta druga opcja ale to juz tylko ten tydzień mam nadzieję:)
   zaglądam tu jak tylko mam co pokazac i mam choc odrobinkę czasu. nowości będą choc nie wiem z kim i nie wiem gdzie, ale muszę stworzyc coś nowego chociażby dla siebie, bo nie chcę się zastac w fotografi:)

   Usuń
 2. 1. Czemu zamalowałaś sobie twarz? :(
  2. Co to za zdjęcie na końcu?! :(

  OdpowiedzUsuń
 3. na zdjęciu z zamalowaną twarzą to Ty czy Iwona?

  OdpowiedzUsuń
 4. a w jakim to sklepie te zdj z sylwkiem ?

  OdpowiedzUsuń